Menu

 

Mistři SKKS pro rok 2018
Senioři Beneš Luboš
Senioři 60+ Januš Ivan
SeniorkyMoravcová Magdaléna
Seniorky 60+ Vokolková Zdeňka
Muži Bek Tomáš
Ženy Renková Eva
Junioři Hrčkulák Michal
Juniorky Vacková Jitka
DorostenciPoláček Lukáš
Dorostenky Kovaříková Karolína
Žáci Petráš Michal
ŽákyněDlouhá Lucie

Aktuální výsledky - Oblastní přebor dorostu

<< zpět

Tabulka oblastního přeboru dorostu 2018 – 2019 po 3. turnaji
Pořadí Družstvo Turnaje Průměr Body
1. KK Jiří Poděbrady 3/8 1236,3 29
2. TJ Sparta Kutná Hora A 3/8 1246,7 27
3. TJ Sokol Kolín 3/8 1189,7 25
4. KK Kosmonosy A 3/8 1158,7 20
5. TJ Sokol Kostelec nČl A 3/8 1101,7 15
6. KK Kosmonosy B 2/8 1083,5 12
7. TJ Sokol Benešov 2/8 1131,0 9
8. TJ Neratovice 3/8 1040,0 9
9. TJ Sparta Kutná Hora B 3/8 962,7 9
10. TJ Sokol Kostelec nČl B 3/8 968,3 7
11. TJ Sokol Kostelec nČl C 1/8 935,0 3
11. TJ Sokol Brandýs n.L. 1/8 566,0 1
12. KK Jiří Poděbrady 3/8 1236,3 29

Další turnaj se koná v Neratovicích v neděli dne 9.12.2018

Zpravodaj kola



Tabulka jednotliců KP dorostu. 2017–2018 po 3. turnaji
Pořadí Jméno Družstvo Průměr Body
1. TICHÝ JIŘÍ KK JIŘÍ PODĚBRADY 431,0 94
2. JANDA ADAM TJ SPARTA KUTNÁ HORA 427,7 90
3. BULÍČEK VOJTĚCH TJ SPARTA KUTNÁ HORA 425,7 89
4. ŠAFRÁNEK JIŘÍ KK JIŘÍ PODĚBRADY 424,0 88
5. HETCL LADISLAV TJ SOKOL KOLÍN 419,0 85
6. MENSATORIS JONATÁN TJ SOKOL KOLÍN 413,3 81
7. DRÁBEK MIROSLAV TJ SOKOL BENEŠOV 404,7 80
8. ŘEZÁČOVÁ MAGDALENA TJ NERATOVICE 379,0 58
9. NOVÁKOVÁ TEREZA KK KOSMONOSY 411,0 57
10. STÁREK VOJTĚCH TJ SOKOL KOSTELEC N.Č.L. 370,0 51
11. ZLÁMALOVÁ ANNA KK KOSMONOSY 411,5 48
12. KUČERA LUKÁŠ S TJ SPARTA KUTNÁ HORA 365,7 48
13. KOSINA VÍT TJ SPARTA KUTNÁ HORA 412,5 47
14. ŠATAVA MARTIN TJ SOKOL KOSTELEC N.Č.L. 390,0 44
15. ŠAFRÁNEK ONDŘEJ KK JIŘÍ PODĚBRADY 387,0 44
16. ZVONÍČEK TOMÁŠ KK JIŘÍ PODĚBRADY 362,0 44
17. ZAJÍC VOJTĚCH TJ SPARTA KUTNÁ HORA 353,7 44
18. MOLNÁROVÁ ADÉLA KK KOSMONOSY 370,0 41
19. DLOUHÁ LUCIE KK KOSMONOSY 384,5 39
20. SUS DANIEL TJ SOKOL KOSTELEC N.Č.L. 350,7 38
21. ŘÍHOVÁ PAVLÍNA KK KOSMONOSY 359,5 35
22. MILÁČKOVÁ NELA KK JIŘÍ PODĚBRADY 365,0 30
23. ZAPLETALOVÁ SABRINA KK KOSMONOSY 350,5 30
24. VACHTA JAKUB TJ SOKOL KOLÍN 348,0 30
25. LIŠKA JAKUB TJ SOKOL KOSTELEC N.Č.L. 340,0 30
26. MATĚJČEK PATRIK TJ SOKOL KOSTELEC N.Č.L. 385,0 27
27. HLUBUČEK JAKUB KK KOSMONOSY 345,0 27
28. PETRÁŠ MICHAL KK KOSMONOSY 383,0 26
29. HŘEBEJKOVÁ PAVLA TJ SOKOL KOSTELEC N.Č.L. 340,7 26
30. HLADÍK LUKÁŚ TJ SOKOL BENEŠOV 364,0 25
31. BUROCKOVÁ JANA TJ NERATOVICE 361,0 24
32. UHROVÁ ALŽBĚTA TJ NERATOVICE 339,0 23
33. ADAMEC PAVEL KK KOSMONOSY 336,5 20
34. KAŠPAROVÁ MARTINA TJ SPARTA KUTNÁ HORA 355,0 17
35. KRUPKOVÁ NATÁLIE TJ SOKOL KOLÍN 350,0 16
36. ŠUBOTNIK DANIEL TJ SOKOL KOSTELEC N.Č.L. 346,0 15
37. ŠABRNOH JAKUB TJ SOKOL BRANDÝS N.L. 291,3 9
38. ŠUBOTNIK ONDŘEJ TJ SOKOL KOSTELEC N.Č.L. 322,0 8
39. SOPR LADISLAV TJ SOKOL BRANDÝS N.L. 304,5 8
40. PROPÍLKOVÁ BARBORA TJ NERATOVICE 276,7 8
41. KOTŠMÍDOVÁ IVA TJ SOKOL KOSTELEC N.Č.L. 280,0 7
42. VOSECKÝ VOJTĚCH TJ SOKOL KOSTELEC N.Č.L. 267,0 2
43. CUKROVÁ ELIŠKA TJ SOKOL TEHOVEC 268,0 1


Tabulka jednotliců KP dorostu 2×30 do plných. 2017–2018 po 3. turnaji
Pořadí Jméno Družstvo Průměr Body
1. BREJCHA DANIEL SPARTA KUTNÁ HORA 305,3 25
2. DLOUHÁ ADÉLA KK KOSMONOSY 286,3 22
3. MARTÍNKOVÁ LUCIE KK JIŘÍ PODĚBRADY 281,5 15
4. PEKAŘ TOMÁŠ TJ SOKOL KOLÍN 260,3 13
5. MOUČKA JAKUB TJ SOKOL KOLÍN 251,0 13
6. CHRPOVÁ NATÁLIE TJ SOKOL BENEŠOV 252,0 11
7. KŘÍŽEK KRYŠTOV TJ SOKOL BENEŠOV 256,0 10
8. BUROCKOVÁ PAVLA TJ NERATOVICE 236,3 7
9. MARUNOVÁ VALERIE TJ SOKOL KOLÍN 288,0 6
10. PROCHÁZKA JAN TJ SOKOL TEHOVEC 226,7 4
N. KYLICHOVÁ VERONIKA TJ NERATOVICE 177,0 0

Copyright © 2008-2018 SKKS | aktuality | kontakty | mapa webu